Nowe przepisy i zasady bezpieczeństwa budowlanego w 2024 roku – Bądź przygotowany z Empire Training Services

Wprowadzenie do nowych regulacji
W 2024 roku wejdą w życie nowe przepisy i zasady bezpieczeństwa budowlanego, które istotnie zmienią sposób, w jaki pracujemy na budowach w Wielkiej Brytanii. Zmiany te, wywodzące się z ustawy o bezpieczeństwie budowlanym (Building Safety Act), stanowią odpowiedź na rosnące potrzeby branży w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto zaznaczyć, że aktualizacje te obejmują nie tylko nowe klasyfikacje budynków wysokiego ryzyka, ale również wprowadzają dodatkowe obowiązki dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo konstrukcji.

Empire Training Services – Twój partner w edukacji budowlanej

 

Empire Training Services od lat dostarcza profesjonalne kursy na maszyny budowlane i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa budowlanego. Nasze kursy, dostępne również w języku polskim, są stale aktualizowane, aby odzwierciedlać najnowsze przepisy i najlepsze praktyki. Co więcej, oferujemy elastyczne opcje płatności ratalnej, umożliwiając dostęp do edukacji dla każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności w branży budowlanej.

Zasady bezpieczeństwa budowlanego – zrozumienie nowych zasad i jak możemy pomóc

 

Nowe regulacje wprowadzają szczególne wymagania dla tzw. „Osoby odpowiedzialnej”. Rola ta wymaga nie tylko świadomości przepisów, ale i umiejętności zarządzania bezpieczeństwem na placu budowy. Empire Training Services zapewnia szkolenia, które przygotowują do tych obowiązków, kładąc nacisk na praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę niezbędną do ich wykonywania.

Jakie korzyści przyniesie Ci szkolenie u nas?

 

Decydując się na kurs w Empire Training Services, zyskujesz nie tylko certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności, ale również konkurencyjną przewagę na rynku pracy. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Ponadto, nasze kursy są zaprojektowane tak, aby maksymalizować przyswajanie wiedzy i umiejętności praktycznych, co jest kluczowe w zrozumieniu i stosowaniu nowych przepisów budowlanych.

Zasady bezpieczeństwa budowlanego – bądź z nimi na bieżąco!

 

Nie czekaj, aż nowe przepisy wejdą w życie. Zapisz się już dziś na kurs w Empire Training Services i zyskaj niezbędne kompetencje, które pozwolą Ci bezpiecznie i efektywnie pracować na współczesnych placach budowy. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami telefonicznie, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych kursach i zapisach.

5/5

(120)

Zobacz też

Czytaj na blogu

Nasza oferta

Wybierz kurs dla siebie