Unikaj Ryzyka na Budowie: Kluczowe Informacje o Bezpieczeństwie

W przemyśle budowlanym w Wielkiej Brytanii, bezpieczeństwo jest kluczowym aspektem każdego projektu. Według statystyk, trzy główne rodzaje wypadków są odpowiedzialne za znaczną część wszystkich zdarzeń na placach budów. W naszym dzisiejszym wpisie, skupimy się na omówieniu tych wypadków i pokażemy, jak nasze kursy, oferowane przez Empire Training Services, mogą pomóc w zapobieganiu takim niebezpieczeństwom. Dowiesz się z niego jak niwelować ryzyko na budowie i mu zapowiedź!

Potknięcia i Upadki jako główne ryzyko na budowie

 

Potknięcia i upadki są jednymi z najczęstszych przyczyn wypadków na budowie, często wynikają z nierównych powierzchni, słabego oświetlenia lub mokrych i śliskich podłoży. Szkolenie w zakresie bezpiecznego poruszania się po placu budowy, które oferujemy, wyposaża pracowników w wiedzę i narzędzia do identyfikacji i unikania potencjalnych zagrożeń. Ponadto, nasze kursy kładą duży nacisk na prawidłowe używanie sprzętu ochronnego, co znacząco zmniejsza ryzyko wypadków.

Upadki z Wysokości

 

Drugi na liście, upadki z wysokości, są równie niebezpieczne i mogą prowadzić do poważnych obrażeń lub nawet śmierci. Empire Training Services oferuje kompleksowe szkolenia z zakresu prac na wysokości, które obejmują zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia z użyciem nowoczesnego sprzętu zabezpieczającego. Edukujemy o konieczności stosowania uprzęży bezpieczeństwa, siatek oraz innych systemów zabezpieczających, które są kluczowe w prewencji tego typu wypadków.

Porażenie Prądem

 

Trzecią główną przyczyną wypadków jest porażenie prądem, które może wynikać z niewłaściwej konserwacji lub użycia elektrycznego sprzętu. W naszych kursach na temat bezpieczeństwa elektrycznego uczestnicy uczą się, jak rozpoznawać i eliminować ryzyko związane z elektrycznością, a także jak prawidłowo używać środków ochrony osobistej podczas pracy z energią elektryczną.

Dlaczego Wybrać Empire Training Services i zniwelować wszelkie ryzyko na budowie?

 

Wybierając kursy w Empire Training Services, zyskujesz pewność, że Twoje szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonych i kwalifikowanych instruktorów. Oferujemy szkolenia w języku polskim, co jest dużym atutem dla wielu pracowników z Polski pracujących w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo, proponujemy elastyczne opcje płatności, w tym płatność ratalną, co czyni nasze kursy dostępnymi dla każdego, kto chce zainwestować w swoje bezpieczeństwo i rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Kontaktu

 

Jeśli kariera w budownictwie jest dla Ciebie, nie ryzykuj swojego zdrowia i bezpieczeństwa. Zapisz się na nasze kursy i zyskaj niezbędne umiejętności, które zapewnią Ci bezpieczną i efektywną pracę na każdym placu budowy. Skontaktuj się z nami pod numerem 02036 333 949 lub 07914 342 269.

5/5

(44)

Czytaj na blogu

Nasza oferta

Wybierz kurs dla siebie