Test CITB po polsku – Wszystko, co musisz wiedzieć

Chciałbyś rozpocząć karierę w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii? Zastanawiasz się, jak uzyskać niezbędne certyfikaty i licencje? Kluczem do sukcesu jest zdanie testu CITB, który jest dostępny również po polsku. W tym artykule przybliżymy Ci, na czym polega test CITB, jakie są jego zalety oraz dlaczego warto skorzystać z kursów oferowanych przez Empire Training Services.

Test CITB po polsku – dlaczego jest ważny?

 

W Wielkiej Brytanii bezpieczeństwo na placach budowy jest priorytetem. Każdy pracownik musi posiadać certyfikat, który upoważnia go do wykonywania zadań na terenie budowy. Najważniejszym dokumentem jest karta CSCS, którą można uzyskać po zdaniu testu CITB. Test po polsku dostępny jest w wybranych firmach, co daje możliwość pełnego zrozumienia poleceń i wymagań, co z kolei przekłada się na lepsze przygotowanie do pracy.

Jak wygląda test CITB?

 

Test CITB, który umożliwia uzyskanie karty CSCS, trwa 45 minut i odbywa się online po wcześniejszym umówieniu. Koszt testu to £21, a wydanie karty CSCS to £36. Test składa się z 50 pytań dotyczących różnych aspektów bezpieczeństwa na placu budowy, w tym pierwszej pomocy, identyfikacji zagrożeń, sprzętu ochrony osobistej oraz oceny ryzyka. Co więcej, dla osób, które nie mówią płynnie po angielsku, test jest dostępny z pomocą polskiego tłumacza, co znacznie ułatwia zdanie egzaminu.

Zalety kursów w Empire Training Services

 

Przede wszystkim, nasze kursy są dostępne w języku polskim, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które wolą uczyć się w swoim ojczystym języku. Nasza firma oferuje także płatność ratalną za kursy, pozwala to na elastyczne zarządzanie wydatkami.

Dlaczego warto wybrać Empire Training Services?

1. Profesjonalizm – Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy doskonale znają specyfikę branży budowlanej w Wielkiej Brytanii.
2. Dostępność językowa – Kursy w języku polskim zapewniają lepsze zrozumienie materiału i przygotowanie do egzaminów.
3. Elastyczność płatności – Oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty, co czyni nasze kursy bardziej dostępne.
4. Kompleksowe przygotowanie – Kursy obejmują zarówno teorię, jak i praktykę, co zapewnia pełne przygotowanie do pracy na budowie.

Jak zapisać się na kurs?

 

Aby zapisać się na kurs, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Empire Training Services to Twój klucz do sukcesu w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Skorzystaj z naszej oferty kursów i zdobądź niezbędne certyfikaty, aby bezpiecznie i profesjonalnie pracować na placu budowy.

Podsumowanie

 

Zdanie testu CITB po polsku to doskonały sposób na uzyskanie karty CSCS. Jest ona niezbędna do pracy w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii. Empire Training Services oferuje profesjonalne kursy w języku polskim oraz elastyczne formy płatności! Czyni to naszą ofertę idealną dla każdego, kto chce rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w budownictwie.

5/5

(11 ocen)

Czytaj na blogu

Nasza oferta

Wybierz kurs dla siebie